PRIMATAXI PONÚKA

 

Vážený zákazníci, dovoľujeme si Vás osloviť s ponukou na osobnú, autobusovú a kuriérsku dopravu, ktorú zabezpečuje naša spoločnosť.
Naša taxislužba „PrimaTaxi“ je známa individuálnym prístupom ku každému klientovi. Zmluvným partnerom vieme ceny upraviť k vzájomnej spokojnosti. Dbáme o to, aby naše vozidlá boli vždy čisté, v dobrom technickom stave a zabezpečovali Vám maximálne pohodlie počas prepravy.

Disponujeme  približne 100 vozidlami, pričom je približne 90% vozidiel taxislužby. Zvyšok vozidiel je výhradným majetkom spoločnosti. Zabezpečujeme aj luxusné alebo viacmiestne prepravy a autobusovú dopravu.
Zaručujeme Vám diskrétnosť a korektné vystupovanie našich vodičov.

Prima taxi

Ponúkame Vám naše služby v nepretržitej dobe.

Reklama

Reklama na vozidlách firmy Primataxi Vám ponúkame prenájom reklamnej plochy.

Ponuka pri platbe na faktúru FIRMY

  • Platba sa uskutoční na základe platne vystaveného potvrdenia, ktoré musí obnášať všetky náležitosti – t.j.: dátum, trasu, hodinu, meno prepravovanej osoby, čitateľný podpis prepravovanej osoby, ŠPZ – evidenčné číslo motorového vozidla, sumu, dobu čakania v minútach a cenu, pečiatku vodiča a jeho podpis.
  • Účtenky, ktoré nie sú riadne vyplnené budú stornované.
  • Vodič po vykonaní prepravy nahlasuje sumu na dispečing a na základe týchto údajov Vám bude zasielaný predbežný prehľad podľa Vášho želania. Na konci mesiaca Vám bude celkový prehľad zasielaný spolu s faktúrou.
  • Faktúra je zasielaná raz do mesiaca spolu s dodacím listom jázd, ktorý obsahuje dátum prepravy, hodinu, meno prepravovanej osoby, odkiaľ kam bol zákazník vezený a číslo taxíka.
  • Faktúra je zasielaná aj elektronicky.
  • Umožníme Vám prístup k online kontrole Vašej prepravy.

Cenník na vyžiadanie

Jazda bez platenia s výhodami? Ako? A kde? V Primataxi na Prima kartu!

Viac informácií o Prima kartách

 


Prima taxi - limuzina

Luxusné limuzíny

Mercedes – najluxusnejšia výbava

Tieto vozidlá sú plne klimatizované a sú vhodné na reprezentačné účely Vašej spoločnosti, pri dlhšej jazde mimo mesto alebo republiku, pri svadbách atď. Na tieto vozidlá platí cenová ponuka podľa dohody.

Naši vodiči ovládajú pasívne Anglický, Nemecký a Francúzky jazyk

Prima taxi - mikrobus

Mikrobusy

Seat Alhambra - 7 osôb

VW Caravela - 9 osôb

Mercedes Vito - 9 osôb

Mercedes Vito - 7 osôb

ponuka
Prima taxi - Autobusová doprava

Autobusová doprava

Mercedes Turizmo -  54 osôb

Karosa klimatizovaná - 39 osôb